Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości STOLEM

STOLEM to sieć Kaszubskich Inkubatorów Przedsiębiorczości, których celem jest stworzenie ośrodków innowacji, wspierających tworzenie korzystnych warunków rozwoju firm na terenie kaszub.

Prowadzony przez PCE Marmołowski Inkubator w Lęborku zapewnia pełną obsługę firm obejmującą: usługi biurowe, marketingowe, obsługę administracyjna, doradztwo w zakresie transferu technologii, doradztwo prawne, podatkowe i patentowe oraz doradztwo księgowo-finansowe połączone z informacją o możliwościach pozyskaniu kapitału na dalszy rozwój. Wsparcie to obejmie także tworzenie i rozwój powiązań kooperacyjnych między firmami, a także między firmami, a ośrodkami badawczymi i instytucjami edukacyjnymi.

STOLEM to także proinnowacyjna edukacja dzieci i młodzieży w obszarze techniki.

W budynku inkubatora znajdują się pomieszczenia biurowe, lokal gastronomiczny oraz przestrzenie coworkingowe. Ponadto do dyspozycji są również sale konferencyjne i edukacyjne oraz zaplecze socjalne, toalety i pomieszczenia gospodarcze.

Obiekt jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych w szczególności poprzez likwidację barier architektonicznych i zainstalowanie windy. Cały obiekt jest wyposażony w meble oraz w sprzęt teleinformatyczny.

Wynajem powierzchni biurowych podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą nie dłużej niż trzy lata od zarejestrowania (firmom inkubowanym) będzie realizowany według stawek preferencyjnych.

Oferta Inkubatora skierowana jest również do podmiotów działających dłużej – na standardowych warunkach.


więcej o inkubatorze na www.inkubatorlebork.com.pl

Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Lęborku

ul. Bolesława Krzywoustego 1
84-300 Lębork

tel: 59 842 75 31
tel: 730 000 358