Baza dydaktyczna

Jednym z atutów oferty PCE Marmołowski jest świetna baza dydaktyczna. Nasze kursy i zajęcia w naszych szkołach odbywają się w komfortowych i doskonale wyposażonych salach dydaktycznych. Na przerwach można zaparzyć herbatę lub przygotować posiłek w szkolnym bufecie, skorzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Pracownie komputerowe

Do dyspozycji naszych słuchaczy są trzy stacjonarne laboratoria komputerowe wyposażone łącznie w 50 stanowisk oraz zestaw 100 wysokiej klasy komputerów przenośnych działających jako mobilne pracownie komputerowe. Nasze pracownie są dopuszczone przez Centralną Komisję Egzaminacyjną do realizacji egzaminów zawodowych oraz posiadają status Certyfikowanych Laboratoriów Komputerowych Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych ECDL.

Sale dydaktyczne i ich wyposażenie

Zajęcia realizujemy w obiektach spełniających najwyższe standardy, odpowiednich do prowadzenia zajęć teoretycznych jak i praktycznych. Wszystkie sale dydaktyczne są w pełni wyposażone w wysokiej klasy sprzęt prezentacyjny i audiowizualny. Do dyspozycji uczniów i nauczycieli jest kilkadziesiąt projektorów multimedialnych wraz z ekranami projekcyjnymi, rzutniki przezroczy, drukarki, skanery, odtwarzacze DVD itp.

Sale Nowej Szkoły Zawodowej dla Młodzieży w Bytowie oraz naszego Centrum Konferencyjnego wyposażone są w wielkoformatowe dotykowe ekrany multimedialne, które umożliwiają korzystanie z nowoczesnych technik edukacyjnych.

Zaplecze socjalne – szkolny bufet

Zaplecze socjalne obiektów pozwala na przygotowywanie oraz podawanie ciepłych i zimnych napojów, a także prostych posiłków czy poczęstunku w ramach cateringu. Chcąc na przerwie wypić szklankę wody czy filiżankę herbaty nie musisz wydawać fortuny w automacie.

Pomoce dydaktyczne

Zapomnijcie też o starych i wysłużonych pomocach dydaktycznych. Dbamy o to aby wyposażenie naszych sal w niezbędne mapy, modele i schematy było zawsze aktualne i na wysokim poziomie. Posiadamy pomoce niezbędne do realizacji zajęć w szkole zawodowej, liceum ogólnokształcącym i w szkole policealnej.

Biblioteka szkolna

Koniec z kupowaniem lektur. Wystarczy skorzystać z naszej biblioteki szkolnej. Niestety fani starych poszarpanych książek z brakującymi stronami zmuszeni są nadal korzystać z innych bibliotek, nasz ciągle aktualizowany i poszerzany księgozbiór to ponad 3 000 nowych woluminów – lektur do szkoły średniej, słowników i encyklopedii.

Bezpieczeństwo i higiena

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów i ich rzeczy, nasze obiekty są całodobowo monitorowane przez wyspecjalizowane biura ochrony: Gryf i Jantar. W trosce o najwyższą jakość, zadania związane z utrzymaniem czystości i higieny powierzone są wyspecjalizowanej firmie.

Zawsze uśmiechnięty sekretariat

Jeśli potrzebujesz pomocy w załatwieniu jakiejś sprawy – mniej lub bardziej związanej z nauką w szkole – zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych pracowników.

Staramy się wyznaczać nowe standardy jeśli chodzi o jakość obsługi uczniów i słuchaczy. Przykładem jest choćby specjalny Dział Karier stworzony po to by wspierać uczniów w organizowaniu praktyk zawodowych w zakładach rzemieślniczych, handlowych i innych przedsiębiorstwach, wskazać możliwe ścieżki dalszej edukacji i uzupełniania kwalifikacji, a w efekcie pomóc absolwentom znaleźć lepsze zatrudnienie.

Kliknij po więcej informacji na temat wynajmu komputerów, pomocy dydaktycznych i sprzętu.