O nas

PCE Marmołowski to działająca już od 1999 roku pomorska firma rodzinna. Nazwisko w nazwie zobowiązuje. To właśnie dlatego od lat budujemy wyróżniającą się wysoką jakością i stabilną pozycją markę. Filarem naszej działalności jest edukacja. Ciągłość i zaufanie są w tej branży szczególnie istotne. Gwarancją tego jest towarzyszący nam znak firmy rodzinnej.

Na rynku wyróżnia nas nie tylko wieloletnia tradycja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dbamy o zachowanie najwyższej jakości usług w niskiej cenie – sprawdzone i potwierdzone przez ponad 7000 osób i instytucji – w tym urzędy pracy, urzędy gmin, ośrodki pomocy społecznej oraz lokalne przedsiębiorstwa.

Firma powstała 17 lat temu otwierając pierwsze Liceum dla dorosłych w Bytowie. W roku 2014 otworzyliśmy pierwszą niepubliczną dzienną Szkołę Zawodową dla młodzieży w Bytowie (dziś, po zmianach w systemie edukacji, działająca jako Szkoła Branżowa w Bytowie). W 2019 r. poszerzyliśmy ofertę edukacyjną tworząc Przedszkole Językowe FOR KIDS w Bytowie.

Istotnym elementem naszej działalności są również kursy i szkolenia. W ramach PCE Marmołowski prowadzimy liczne kursy językowe i komputerowe, szkolenia zawodowe i warsztaty aktywizacji. Jesteśmy licencjonowanym Centrum Egzaminacyjnym TGLS.

Kolejną gałęzią działalności jest wsparcie dla biznesu i inkubacja przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama usług skierowanych do firm i instytucji, takie jak biuro rachunkowe, agencja reklamowa, szkolenie pracowników, wynajem sal i sprzętu czy prowadzenie rekrutacji.

PCE Marmołowski to również działalność na rzecz rozwoju kapitału ludzkiego. Od 2006 roku zdobywamy dla mieszkańców regionu wsparcie z Unii Europejskiej, dzięki któremu zorganizowaliśmy już ponad 20 000 godzin bezpłatnych zajęć dla blisko dwóch tysięcy osób. Realizowane przez nas autorskie projekty to m.in.:

  • bezpłatne szkoły dla dorosłych (9 edycji realizowanych w Bytowie, Miastku, Kartuzach i Sławnie)

  • wsparcie dla edukacji przedszkolnej w ramach bezpłatnego przedszkola z serią zajęć dodatkowych (utworzenie przedszkola w Bytowie oraz w partnerstwie z Gminą Parchowo)

  • szkolenia i staże zawodowe (13 edycji aktywizujących osoby bezrobotne, bierne zawodowo, osoby zagrożone procesami restrukturyzacyjnymi lub podnoszące kwalifikacje pracowników w powiecie bytowskim, chojnickim, kościerskim, koszalińskim, lęborskim, sławieńskim i szczecineckim)

  • dotacje na start nowych firm, wraz z pakietem szkoleń i doradztwa (13 edycji w powiatach bytowskim, chojnickim, kartuskim, kościerskim, lęborskim, słupskim i sławieńskim)

  • podniesienie jakości kształcenia, przez organizację kół zainteresowań, dodatkowych zajęć, warsztatów i wyjazdów edukcacyjno-zawodowych w szkołach w Bytowie i Miastku

Na stałe współpracujemy z ponad 200 wykładowcami, trenerami i moderatorami, których kompetencje pozwalają nam zrealizować niemal każdy typ kursu, szkolenia czy warsztatów.

Dysponujemy świetnie wyposażoną bazą. W naszych obiektach jesteśmy w stanie realizować na najwyższym poziome zajęcia teoretyczne i praktyczne z wykorzystaniem technik multimedialnych. Obsługujemy również zewnętrzne szkolenia i konferencje, zapewniając wysoko wykwalifikowaną kadrę i sprzęt. Wszystkie nasze obiekty umożliwiają sprawne zorganizowanie cateringu podczas zajęć.

Skontaktuj się z nami

Bytów
ul. 11 Listopada 1

tel: 59 822 74 02

tel: 530 685 120