Praca w PCE Marmołowski

PCE Marmołowski to działająca już od 1999 roku pomorska firma rodzinna. Nazwisko w nazwie zobowiązuje. To właśnie dlatego od lat budujemy wyróżniającą się wysoką jakością i stabilną pozycją markę. Nie byłoby to możliwe bez świetnego zespołu pracowników i współpracowników.

Stawiamy na trwałe relacje i rozwój. Doskonałym tego przykładem są pierwsze pracownice PCE Marmołowski, które rozpoczynały swoje kariery zawodowe w sekretariacie nowopowstałej firmy – dziś kierują sporymi zespołami jako Dyrektorzy Działu Finansowaego, Działu Kursów i Szkoleń oraz Szkół

Możesz dołączyć do tego zespołu. Poniżej prezentujemy możliwości jakie otwiera przed Tobą PCE Marmołowski.

Praca administracyjno-biurowa

W 2 pomorskich miastach działają nasze sekretariaty, biura rekrutacji i kancelarie szkolne. Do zadań pracowników należą nie tylko typowe zajęcia biurowe, ale i obsługa klientów i promocja szkół (w sposób mniej lub bardziej bezpośredni).

W nowych sekretariatach do zadań osób zatrudnionych w sekretariatach należy często koordynacja działalności całej filii. Im większa szkoła w danym mieście, tym większa specjalizacja poszczególnych biur i stanowisk.

Na tym stanowisku niezbędne są świetne umiejętności interpersonalne, duża komunikatywność, pogodne usposobienie. Szukamy osób zorganizowanych i potrafiących zachować dyskrecję (chodzi tu nie tylko o poufne informacje firmowe, ale przede wszystkim o prywatne informacje o uczniach).

Oferty, przetargi, wnioski unijne

Jeśli masz doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych lub jesteś w stanie pozyskiwać nowe zlecenia (przygotowując oferty przetargowe dla instytucji publicznych lub prezentując ofertę podmiotom prywatnym) możesz spróbować swoich sił w zespole projektów, kursów i szkoleń.

Księgowość, kadry i płace

W bytowskiej centrali swoje zadania realizuje kilkuosobowy zespół księgowych i specjalistów do spraw rozliczania projektów unijnych. 

Informatycy, administratorzy, serwisanci i inni specjaliści

Jeżeli masz zacięcie techniczne i lubisz wyzwania – z pewnością spodobałaby ci się praca w PCE Marmołowski. Do codziennych zadań należy konserwacja, serwis, konfiguracja i wsparcie techniczne dla sprzętu biurowego i niezbędnego do realizacji zajęć – są to zarówno firmowe sieci komputerowe z serwerami danych i urządzeniami wielofunkcyjnymi, stacjonarne laboratoria komputerowe, jak i mobilne pracownie (konfigurowane każdorazowo pod realizowane aktualnie szkolenie) oraz sprzęt prezentacyjny (projektory, ekrany) dla wykładowców.

Współpracujący z nami specjaliści często wykonują pracę w terenie, dlatego dużym atutem będzie prawo jazdy.

Nauczyciele, wykładowcy, trenerzy, doradcy i inni pracownicy dydaktyczni

Na stałe współpracujemy z ponad 200 wykładowcami, trenerami i moderatorami, których kompetencje pozwalają nam zrealizować niemal każdy typ kursu, szkolenia czy warsztatów. Szukamy partnerów zarówno do stałej współpracy (np. w szkołach), jak i do zleceń okazjonalnych (specjalistyczne szkolenia).

Informacje i zgłoszenia

Bytów
ul. 11 Listopada 1

tel: 59 822 74 02