Rekrutacja i kampanie promocyjne

Wieloletnie doświadczenie w ramach własnych kampanii promocyjnych i rekrutacyjnych zaowocowało powstaniem wyspecjalizowanego w tych działaniach zespołu.

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nie tylko możliwość zaprojektowania, produkcji i kolportażu materiałów promocyjnych w konkurencyjnych cenach, ale przede wszystkim wypracowane i sprawdzone kanały dotarcia do różnych grup docelowych - w tym tych najtrudniejszych, do których kierują wsparcie instytucje pomocy społecznej - oraz wykwalifikowany i sprawny zespół ludzi z ogromnym doświadczeniem.

Realizowane rekrutacje do projektów unijnych zaowocowały doskonałą współpracą z lokalnymi animatorami życia społecznego oraz instytucjami, które wspierają nas przede wszystkim w promocji przedsięwzięć edukacyjnych.

Stała współpraca z zespołem grafików, copywriterów i informatyków skupionych wokół dwóch agencji reklamowych pozwala nam na sprawną realizację również dużych projektów i (co najważniejsze) zdjęcie z klienta ciężaru koordynowania prac różnych drobnych podmiotów.

Sekretariat firmy

Bytów
ul. 11 Listopada 1

tel: 59 822 74 02

tel: 530 685 120