Szkolenia na zlecenie

Poszukujesz firmy, która w sposób profesjonalny i kompleksowy zorganizuje i przeprowadzi warsztaty, szkolenie lub kurs? Dobrze trafiłeś. W czasie wieloletniej działalności poza własnymi projektami edukacyjnymi zrealizowaliśmy już kilkaset zleceń na zlecenie firm i instytucji (m.in. Powiatowych Urzędów Pracy, Centrów Integracji Społecznej, Ośrodków Pomocy Społecznej, Urzędów Gmin, Urzędów Miast).

W swojej działalności kierujemy się przede wszystkim dbałością o wysoką jakość usług oraz maksymalny komfort zarówno zlecającego, jak i uczestników. To właśnie jakość oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb zlecającego i konkurencyjna cena czynią z PCE Marmołowski optymalnego partnera do realizacji profesjonalnych szkoleń.

Zlecenie możemy zrealizować we własnych świetnie wyposażonych obiektach w Bytowie lub w wyznaczonym przez zlecającego miejscu (mobilne sale wykładowe i pracownie komputerowe, obsługa techniczna, doświadczenie w organizacji transportu uczestników i zapewnieniu cateringu).

W ramach oferty opracujemy optymalny profil szkoleń, zapewnimy właściwą opiekę metodyczną, dostosujemy harmonogram i intensywność zajęć do grupy uczestników. Zlecający otrzyma regularne raporty podsumowujące kolejne etapy szkolenia/warsztatu.

PCE Marmołowski jest uznaną marką na rynku szkoleniowym. Nasi zleceniodawcy cenią nas przede wszystkim za profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia, które stanowią jeden z filarów polityki PCE Marmołowski. Zbudowane na przestrzeni lat zaufanie potwierdza stała współpraca z wieloma zakładami pracy, firmami szkoleniowymi, a także z instytucjami zajmującymi się pomocą dla osób bezrobotnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym, bądź znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

Biuro kursów i szkoleń

Bytów
ul. 11 Listopada 1

tel: 59 822 74 02

tel: 796 000 043