Catering

Dostosowując zaplecze oraz zespół współpracowników do własnych przedsięwzięć edukacyjnych włączyliśmy do naszej oferty również organizację obiadów biznesowych, uroczystych kolacji, rautów i eventów oraz realizację innych form cateringu.

Catering jesteśmy w stanie realizować we własnych obiektach (wszystkie dysponują odpowiednimi pomieszczeniami do przygotowywania i podawania posiłków) jak i w ramach kompleksowej obsługi zewnętrznej.

Zaplecze cateringowe w obiektach:

 • Bytów

  W obiekcie przy ul. 11 Listopada 1 znajduje się bufet wyposażony w meble barowe oraz meble kuchenne pozwalające na przygotowywanie i podawanie ciepłych i zimnych napojów, prostych posiłków i poczęstunków. Ponadto w budynku znajduje się podręczna kuchenka przystosowana do obsługi cateringowej biur.

  W obiekcie przy ul. Miłej 26 znajduje się zaplecze cateringowe wyposażone w meble barowe oraz meble kuchenne pozwalające na przygotowywanie i podawanie ciepłych i zimnych napojów, prostych posiłków i poczęstunków.

 • Lębork

  W obiekcie przy ul. Bolesława Krzywoustego 1 znajduje się kompleksowo wyposażony lokal gastronomiczny umożliwiający przygotowywanie i podawanie ciepłych i zimnych posiłków i napojów również do dystrybucji na zewnątrz obiektu.

 • Sławno

  W obiekcie przy ul. Koszalińskiej 5 znajduje się kącik kuchenny wyposażony w meble kuchenne pozwalające na przygotowywanie i podawanie ciepłych i zimnych napojów oraz dostarczonych z zewnątrz posiłków i poczęstunków.

Sekretariat firmy

Bytów
ul. 11 Listopada 1

tel: 59 822 74 02